Tvoji kreatívni kamoši 🤗

Kto sme

Majo Sucháč
Majo Sucháč
KREATÍVA

Som mladý, ale veľký nadšenec marketingu. Zaujímajú ma všetky nové veci a všetko je pre mňa výzvou. Pre klientov sa snažím efektívne a vtipne pretaviť stratégiu do želaného výsledku. Neustále vzdelávanie ma posúva vpred.

Martin Užík
Martin Užík
STRATÉGIA

Keďže podnikám v rôznych oblastiach, vždy viem čo presne klient potrebuje. Orientujem sa na výsledky a správne zadefinovaná marketingová komunikácia je základ na budovanie stratégie. Moje rozhodnutia sú postavené na dátovej analytike.

Vivi Bálintová
Vivi Bálintová
GRAFIKA

Všetko kreatívne ma zaujíma, preto sa vo svojom obore cítím dobre, a ešte lepšie keď môžem svoje kreatívne nápady vložiť do svojej práce. V každej odvedenej práci nachádzam kúsok seba a to ma posúva vpred.

Barbora Orošová
Barbora Orošová
DIZAJN

Som UI/UX dizajnérka, ktorá neustále hľadá krásu v jednoduchosti. Vytváram vizuálne a užívateľsky náležité návrhy, ktoré zanechávajú dojem. Každý detail v mojich dizajnoch má zmysel a cieľ - poskytnúť optimálnu a príjemnú interakciu.

Ivan Zmoray
Ivan Zmoray
VÝROBA

Zodpovedám za výrobu reklamných produktov a tlač reklamných materiálov, pri ktorých je každý môj krok starostlivo vykonaný tak, aby produkt nielen vyzeral dobre ale aj dlhodobo slúžil.

Naše portfólio

Prejsť na ostatné práce

Ponúkané služby

Naši klienti

Chceš začať
spoluprácu s Creafea?
Ozvi sa! 🤩

Nesprávne vyplnené alebo nevyplnené povinné údaje


Prosím, zaškrtni políčko pre odoslanie správy
Fakturačné údaje

Prihlás sa na odber nášho newslettera!

A buď tak informovaný o našich akciách a novinkách zo sveta marketingu.

Zaslaním svojho e-mailu súhlasíš so spracovaním Tvojich údajov na obchodné a marketingové účely. Bližšie informácie nájdeš v sekcii Ochrana osobných údajov.