Správa sociálnych sietí

Obsah, ktorý zaujme

Sociálny profil s nezaujímavým obsahom je ako televízor bez obrazu. Vytvoríme Vám kampaň pre sociálne siete, ktorá zaujme publikum, zvýši počet sledovateľov a zvýši šancu, že z potenciálneho zákazníka sa stane reálny zákazník. Čerstvý obsah zase docieli, že sa z Vášho účtu nestane pustatina s neaktívnymi sledovateľmi.

Komunikácia s publikom

Keď už budete mať to ťažko vydobité publikum, treba s ním aj interagovať. Interakčné príspevky, ktoré navedú sledovateľov zanechať nejaký ten komentár, následné odpovede na tie komentáre, či napríklad súťaže dokázu zvýšiť interakciu pod Vašimi príspevkami aby Váš profil vyzeral živo. O všetky tieto záležitosti sa vieme postarať a budovať tak vašu značku na internete.

Propagácia profilu

Ľudia sa o Vašej značke a profile musia najskôr nejak dozvedieť pred tým ,ako sa stanú Vašimi sledovateľmi. Správne cielená reklama na Instagrame, či Facebooku sa o toto postará. Vieme reklamu nastaviť pre správne publikum, analyzovať dosahy a adaptovať sa aktuálnym trendom a situácii. Z vášho rozpočtu na reklamy vyťažíme čo najvačie dosahy - teda čo najviac sledovateľov, a tak ľudí, ktorí vedia o Vašej značke.

OSTATNÉ

SLUŽBY

instagramové filtre

Venujeme sa aj tvorbe instagramových filtrov, ktoré vaši sledovatelia vedia používať vo svojich príspevkoch.

tvorba gifov

Gifmi s tématikou Vašej značky dokážeme tiež zvýšiť povedomie o Vás.

tvorba sprievodcov

Sprievodcovia sú dobrým spôsobom, ako ľudí informovať o tom, čomu sa venujete.

Našim cieľom je váš úspech

Chceme docieliť, aby všetci naši klienti boli spokojní s našimi službami a milujeme sa podieľať na raste značky. S touto úlohou nám už dôveruje mnoho klientov. Veď sa o tom presvedčte sami!

Máš záujem?

Kontaktuj nás