Čomu sa venujeme

Správa sociálnych sietí

Od tvorby samotného obsahu, cez interakciu s publikom až po propagáciu profilu, dokážeme zviditeľniť vašu značku na Instagrame, či napríklad Facebooku tak, aby o vás vedeli široko ďaleko. Dobre zmenežované sociálne siete sú kľúčom k produktívnemu rastu značky.

tvorba obsahu pre socials

interakcia s publikom

propagácia profilu

rast značky

analýza dosahu

Príklady našich prác z tejto kategórie

PPC reklama

Takzvaná Pay Per Click reklama vrámci Google vyhľadávania dokáže zvýšiť návštevnosť vášho webu a teda aj zvýšiť predaje. Vieme nastaviť reklamu podľa vašich požiadaviek a vášho rozpočtu a optimalizovať tak jej dosah. Priebežnou analýzou dosahu vieme reagovať na zmeny v trendoch a upraviť tak reklamu pre čo najlepšie výsledky.

platíte len za kliknutie na reklamu

nastavenie reklamy

priebežná analýza dosahu

Komplexné kampane

Pôsobenie na sociálnych sieťach a celkovo v online svete nie je len o tvorbe postov ako na páse. Zamyslenie sa nad obsahom a následnými výsledkami je to, čo odlišuje občajnú kampaň od tej dobrej. My s Vami preberieme Vaše myšlienky, pridáme naše nápady a štipku našej jedinečnosti a vytvoríme tak úspešnú online kampaň, ktorá zaujme publikum a docieli Vami požadované výsledky.

stratégia

kreatíva

predanie Vašej myšlienky ľuďom

Tvorba webstránok

Google je prvé miesto, kde budú potenciálni zákazníci hľadať to, čo ponúkate a najčastejšie budú hľadať váš web. Preto je reprezentatívna webstránka jednou z najdôležitejších súčastí vášho online pôsobenia. My vám web nadizajnujeme, naprogramujeme a takisto sa postráme o zvyšnú logistiku ako je zriadenie domény, hostingu a SEO pre čo najlepšie umiestnenei vrámci výsledkov na Googli.

webdizajn podľa vašich predstáv

programovanie nechajte na nás

doménu a hosting vyriešime za vás

SEO samozrejmosťou

Príklady našich prác z tejto kategórie

Tvorba e-shopov

Choďte s dobou a predávajte svoje produkty online. Je to pohodlnejšie aj pre vás aj pre zákazníka. Všetky starosti so zriadením e-shopu nechajte na nás.

zriadenie platobnej brány

fungujúci dizajn

Tvorba loga

Logo je to, čo zákazník vidí ako prvé, tým pádom nemá mať limity svojej použiteľnosti. Má byť flexibilné a použiteľné v online aj offline prostredí. Proste všade! Naším cieľom je vytvárať logá, ktoré budú vhodnou variantou pre následnú použiteľnosť a odlíšiteľnosť, no zároveň vystihujú značku samotnú. Páči sa Vám staré logo alebo sa spája s Vašim príbehom? Redesign nám nerobí žiadny problém.

tvorba loga

storytelling loga

logo manuál

Príklady našich prác z tejto kategórie

Branding firmy

Identita firmy nie je len logo. Je to ucelené prepojenie farieb, typografie, grafických prvkov, či samotnej esencie firmy, ktoré evokuje jedinečnosť a docieli, že Vaša značka zažiari medzi konkurenciou a zapíše sa medzi ľudmi ako PRÁVE TÁ firma, s ktorou budú chcieť spolupracovať. Ozvite sa nám a spolu vytvoríme kompletný branding pre Váš biznis, ktorý Vás predá zákazníkom.

logo

typografia

grafické prvky

farebnosť značky

brand manuál

Foto

Profesionálne fotografie z eventov, fotky produktov, alebo hocičoho, čo by ste chceli mať zdokumentované. My sa o to postaráme.

fotky z eventov

produktové fotografie

Príklady našich prác z tejto kategórie

Video

Videoprodukcia je naše stredné meno. Od reklamných videí, cez videá z eventov, či priamo živý prenos na Youtube, či Facebook. Toto všetko dokážeme zabezpečiť na profesionálnej úrovni.

profesionálna videoprodukcia

živé prenosy

točenie aj úprava

Príklady našich prác z tejto kategórie

Tlač

Ponúkame tlač rôznych reklamných materiálov ako napríklad: vizitky, plagáty, svadobné oznámenia, katalógy , brožúry, samolepky a jedálne lístky.

Tlačoviny od A po Z

Príklady našich prác z tejto kategórie

Celkový pohľad

Neviete sa zorientovať vo svete marketingu alebo len potrebujete poradiť? Povedzte nám svoj problém a my prídeme s riešením. Ponúkame komplexné poradenstvo pre Vás a Váš biznis, aby ste zo svojej firmy dokázali vybudovať prosperujúci a hlavne viditeľný biznis.

komplexné poradenstvo

riešenie problémov

Zaujali sme Ťa?
Ozvi sa! 📲