Brute

Znovuzrodenie online aj offline pôsobenia značky

Content

Marketing

Branding

Zadanie

Český gaming house BRUTE, ktorý sa venuje e-športom a digitálnym aj reálnym pretekom nás požiadal o doplnenie brandingu, kompetnú kreatívu pre socials a jej realizáciu, no napíklad aj management livestreamov z hier a v neposlednom rade tvorbu grafík (nie len) pre už spomenuté socials.

we are brute

Content

Pre socials sme tvorili okrem oznamovacích postov zápasov, či ich výsledkov aj záživný content pre mladých hráčov od memes po akcie, čím sme neustále držali BRUTE v ich povedomí.

  • video content
  • posty
  • foto produkcia
  • návrhy dresov
odvážna identita

New Old Brute

Na rok 2023 sa po zmene vedenia BRUTE rozhodlo pre menšiu vizuálnu zmenu a návrat k starej hráčskej DNA. My sme sa postarali o vynovenú grafiku zachytávajúcu gaming esenciu značky, foto produkciu, zostrihy zo zápasov a turnajov až po dizajn dresov a tričiek spolu s 3D skinmi na autá pre virtuálne preteky.

rebrand

social
media

Okrem oznámení chystáme pre socials záživnejší content, aby sme opäť z BRUTE vytvorili rastúcu komunitu hráčov.

Game Highlights

Ako býva zvykom pri (nie len e-)športoch, highlights najlepších momentov zo zápasov, pretekov, či turnajov nesmie chýbať. Preto aj tieto zostrihy patria do nášho portfólia tvorby, ktorú robíme pre BRUTE.

foto & video

Foto a video produkcia z rôznych eventov bola samozrejmosťou. Fotky hráčov používané v grafikách či točenie herných eventov a následné spracovanie, to všetko pokrývala naša spolupráca s BRUTE.

Dresy & skiny do hier

Čerešničkou na torte našej spolupráce s BRUTE je neustály dizajn nových dresov pre hráčov, či tvorba vlastných skinov (polepov) pre virtuálne autá jazdiace vo virtuálnych pretekoch.